Sparta jest agencją pacy tymczasowej i stałej posiadającą Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Specjalizujemy się w rekrutacji dla polskich i zagranicznych firm pracowników ze wschodu (Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji). Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych Klientów, bierzemy na siebie obowiązki związane z całą procedurą zatrudnienia i opieką nad pracownikami oddelegowanymi do Klientów.

Korzystając z naszej oferty nie tracicie Państwo czasu na proces poszukiwania i rekrutacji kadry. Posiadamy strukturę oddziałów za wschodnią granicą. Dla naszego Klienta w zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie pozyskać wielu pracowników o różnych kwalifikacjach

Rekrutujemy zarówno pracowników sezonowych, pracowników niższego szczebla jak i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Pracowników selekcjonowanych przez naszych agentów zagranicznych, cechuje lojalność, uczciwość i pracowitość. Rekrutowani przez naszą agencję kandydaci często charakteryzują się niższymi wymaganiami płacowymi.

Nasz Zespół

     

     

Agencja Pracy Sparta
Certyfikat nr 22250


ul. AL.Jerozolimskie 300
05-816 Reguły
(Warszawa)
biuro@spartapraca.pl
tel/fax  +48 22 734 57 25
kom. +48 604 056 373

 

REFERENCJE

ref 1

REFERENCJE

ref 2

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Cenimy sobie współpracę ze Spartą, ciężko znaleźć firmę tak otwartą na współpracę.

Paweł, Usługi Remontowo-Budowlane

Korzystaliśmy z usług Sparty nie jednokrotnie w zakresie prac budowlanych i wykończeniowych. Szybko dostarczeni pracownicy spełniali nasze oczekiwania, a współpraca była sukcesywna.

Piotr, PC

Grupa pracowników firmy „Sparta” przeprowadzała remont i modernizację mojego budynku. Usługi Sparty są kompleksowe, terminowe i nie drogie 🙂 Dzięki!

Katarzyna, Marki

OPINIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

Jestem wdzięczny Agencji „Sparta”, ponieważ pomogła mi nie tylko z przyjazdem z Ukrainy do Polski, ale i za pracę przy dostarczeniu towarów.

Yurii, Ukraina

Przyjechałem do Polski wiele lat temu. Pracuję jako kierowca i dodatkowo wykonuję inne zlecenia, które otrzymuję od Sparty.

Vłodzimierz, Ukraina

Dzięki Agencji Sparta nasza grupa pracowników jest międzynarodowa i zawsze w pracy 🙂

Zespół budowlano-wykończeniowy, Zespół Międzynarodowy